Головна » Довкілля

1. Cherokee Studios, Лос-Анджелес, США


Цей квартирно-офісний комплекс побудований на місці колишньої студії звукозапису Cherokee, в які ... Читати далі »


Категорія: Довкілля | Детальніше

Журнал National Geographic оприлюднив фотографії-переможниці конкурсу Small World Photomicrography Competition 2008. Це знімки, зроблені за допомогою мікроскопів, різноманітних світлових фільтрів, надчутливих фотоапаратів… Часто світ, збільшений у десятки разів, виявляється зовсім не таким, до якого ми звикли.

1. Веселкові діатомеї ... Читати далі »

Категорія: Довкілля | Детальніше


На нашій планеті багато цікавих і привабливих місць, які багато хто хоче відвідати. Однак є також і місця, від яких краще триматися подалі. Уникати їх треба не тому, що там немає нічого цікавого, а тому що перебування там може бути небезпечним для життя. Ам ... Читати далі »

Категорія: Довкілля | Детальніше


Ріпу колись сіяли з рота. Справа в тому, що у ріпи дуже дрібне насіння: в 1 кг його більше мільйона, і вручну так просто не розкинути. Однак і плювати – справа не проста, тому кращі «плювальники» цінувалися і шанувалися в народі.

Відваром буряка в давнину користувалися як дезинфікуючим засобом, і, природно, їли і вареним, і сирим. А потрапив він до нас з Візантії.

Є ... Читати далі »

Категорія: Довкілля | ДетальнішеКоти ніколи не нявкають один з одним. Цей звук призначений спеціально для людей.

Кішка за своє життя може мати більше 100 котенят.

Одна пара кішок і їх нащадки за 7 років можуть “виробити” 420 000 котенят.

“Товариські” коти ходять за Вами з кімнати в кімнату, щоб контролювати Ваші дії.

У котів п ... Читати далі »


Категорія: Довкілля | Детальніше


Про яку б область людської діяльності або природне явище не зайшла мова, практично завжди знайдеться відповідний до випадку медичний термін, що описує страх навіть перед найнеймовірнішим сценарієм розвитку подій. За різними даними, близько 9% населення планети старше 18 років страждає від фобій, деякі з яких і хворобою назвати складно – так, особливіс ... Читати далі »

Категорія: Довкілля | Детальніше

null
1. Розмови папуг насправді більше ніж набір звуків

Зазвичай мова папуг сприймається як безглузде відтворення підслуханих фраз. Але вивчення цього феномену протягом останніх 30 років показує, що папуги не просто наслідують. Наші пернаті друзі можуть вирішувати деякі прості завдання лінгвістики на рівні 4-6-річних дітей. Схоже, що папуги ... Читати далі »


Категорія: Довкілля | Детальніше

Найбільший собака належить до породи англійський мастиф і сенбернар. Рекорд найважчого собаки належить англійському мастифові Зорба (1989) - 155,6 кг.

Найрідкіснішою породою собак є чинук, який спочатку був в ... Читати далі »

Категорія: Довкілля | Детальніше[ Вгору ]