Головна » Відпочинок
Подорожі завжди були мрією багатьох сучасних людей. Дуже багато хто при зустрічі вихваляються тим, що побували там-то і там-то. Я думаю, що я один з цих людей. По суті у частих поїздок куди-небудь є 3 перепони: це гроші, час і лінь.

З лінню боротися я вам на жаль ні як не можу допомогти. Вид ... Читати далі »Комусь вистачає для відпочинку поїздки на дачу, хтось їде до океану, де «все включено», проводить дні за кордоном від екскурсії до екскурсії або гріється на сонечку, а хтось шукає пригод, ганяючись на велосипеді або автомобілі по всьому світу, сплавляючись по бурхливих гірських ріках в гонитві за новими враженнями. А який же буває екстремальний туризм – відпочинок, пов’язаний з ризиком?

Подорожуючи, ви опиняєте ... Читати далі »
Незабаром літо – пора відпусток. Проте сьогодні відпочинок доступний не кожному: на дорогий у багатьох просто не вистачає грошей, а дешевий не приваблює. Тому задовго до відпустки кожен з нас починає замислюватися: де можна добре і недорого відпочити?

Виявляється, існує маса варіантів, як заощадити на відпочинку. Кілька актуальних способів, які допоможуть вам уникнути матеріальних проблем, пов’язаних з літнім ... Читати далі »
Перебуваючи в передчутті відпочинку на березі теплого моря, стоїть на хвилину задуматися і проаналізувати, що необхідно взяти з собою, щоб відпочинок не був зіпсований, а пройшов безтурботно, весело, комфортно. Поради типу «бери в два рази менше речей і в два рази більше грошей» звичайно працюють, але кожен з нас звикає до своїх речей і дрібниць, які більш зручні і їх навряд чи зможуть замінити куплені. Та ще невідомо д ... Читати далі »


Перебуваючи в передчутті відпочинку на березі теплого моря, стоїть на хвилину задуматися і проаналізувати, що необхідно взяти з собою, щоб відпочинок не був зіпсований, а пройшов безтурботно, весело, комфортно. Поради типу «бери в два рази менше речей і в два рази більше грошей» звичайно працюють, ал ... Читати далі »


Багато любителів подорожувати вже неодноразово задавалися питанням: як дешево відпочити в країнах Європи? Існують декілька порад про організацію дешевого відпочинку.

Найперша порада про те як дешево відпо ... Читати далі »

1. Верхи на страусі; Найробі, Кенія
Слон – перше, що спадає на думку, коли йдеться про засоби пересування у Кенії, але страуса теж не виключають із цього списку. Тварина, що здатна замінити одноколісний ... Читати далі »
Видання Travel + Leisure вже починає підбивати підсумки 2011 року. На цей раз журналісти онлайн журналу про подорожі вирішили підрахувати, яку всевсітньо відоме визначне місце побачила більша людей.

Як їм це вдалося? - Журналісти вивчили звіти, надані пам'ятками, да ... Читати далі »
Як зробити кімнати в малогабаритній квартирі просторішими і комфортнішими

Вікна

Як правило, в малогабаритних ... Читати далі »


Альтанка – чудовий елемент ландшафтного дизайну, який прикрасить і різноманітить Ваш двір, а також зробить більш комфортним відпочинок в теплу пору року в саду. 


 Інструменти для будівництва 
... Читати далі »


1 2 »

[ Вгору ]