Головна » Корисні поради

Якщо вам важливе ваше здоров'я - не пийте алкоголь після стрибання в ополонку. Найвагоміші причини на зігріватися спиртним після купання на Водохреща.

Тепл ... Читати далі »


Звідки береться пилюка в наших квартирах? Начебто і вікна, і двері закриті … А вона знову збирається! Нещодавно почищений килим знову повний пилу, лежить вона і на щойно протертих меблях.

Вчені стверджують, що щороку на нашу планету падає майже триста тонн космічного пилу. І мільйони тонн її створюють населяючи землю організми. А так старанно прибираючи її господині, просто перекладають її з місця на місце. Так ... Читати далі »
У сучасному світі важливе місце в житті людини займає різна побутова техніка, без якої взагалі важко уявити наш сьогоднішній день. Вона оточує нас скрізь: вдома, на роботі, в магазині, на відпочинку. І хоча, техніка і стала неперевершеним помічником людей в роботі, все ж, для того, щоб вона не переставала радувати нас протягом тривалого проміжку часу, необхідно правильно її вибирати. А це зараз досить важко. На сьогодні ... Читати далі »Туфлі – дуже важлива частина гардеробу, показник вашого смаку. Правильний вибір туфель підкреслить красу, елегантність і граціозність їх власниці. І навпаки, погано підібрані або зношені туфлі миттєво зіпсують ваш зовнішній вигляд, приведуть до таких захворювань, як варикоз , не допоможе навіть дорогий, стильний одяг. Тому до вибору туфель потрібно підходити дуже серйозно і відповідально.

Отже, як правильно ... Читати далі »Перед будь-яким власником квартири періодично виникає досить серйозне завдання: необхідність проведення ремонтних робіт. Чи пов’язано це з тим, що колишнє оздоблення прийшло в непридатність або просто з бажанням змінити дизайн, обов’язково потрібно заздалегідь підготуватися до будь-якого ремонту.

Безумовно, перш за все потрібно визначити, як має виглядати приміщення, яке ремонтується в підсумку (або, як би хоті ... Читати далі »Вибираючи кондиціонер для квартири, необхідно визначитися з такими ключовими питаннями як бюджет, місце встановлення кондиціонера і площа приміщення, необхідні функції кондиціонера.

Бюджет

Основоположний чинник у виборі кондиціонера.

Якщо витрати на придбання кондиціонера повинні бути мінімальні, то ваш вибір – це віконний моноблок. Так як кондиціонер встановлюється або у віконний отвір ... Читати далі »Ах, хто ж з нас (таких красивих і розумних!) Не любить робити покупки? Особливу радість шопінг доставляє тоді, коли ми не тільки знаємо, чого хочемо, а й маємо достатньо коштів для покупки і можемо вибирати. Однак, радість шопінгу іноді буває отруєна недостатніми знаннями про предмет покупки. Зокрема така неприємність можлива щодо побутової техніки. Ось, наприклад, як вибрати пилосос?

Чим ми керуємося, відправл ... Читати далі »Ні, мова тут зовсім не про зберігання варень і солінь – вони холодильника не потребують. Але як ви подивитеся на можливість поласувати в розпал зими свіжими смаженими грибами? З холодильником це просто. В розпал грибного сезону відберіть найкращі, міцні, здорові гриби і зваріть їх у підсоленій воді а ... Читати далі »Неприємний запах тютюну в салоні автомобіля некуряща людина відчує відразу. Щоб усунути тютюновий запах в салоні, можна скористатися деякими рекомендаціями. Отже, як же позбутися від запаху тютюну в автомобілі?

Спочатку знадобиться проведення сухого чищення в салоні автомобіля. Можна відправ ... Читати далі »


Завдяки довгим сонячним дням, літо – це пора весіль, не дивлячись на виснажливу спеку, в яку костюми та офіційні сукні 12 годин на добу особливо на собі не поносиш. Проте, поза всяких сумнівів, кожен з нас хоча б рази 3 в житті отримував запрошення на літні весілля.

На денних весіллях панує ... Читати далі »
1 2 3 »

[ Вгору ]