Головна » Здоров'я та краса
З діловим костюмом бізнес – леді все більш-менш зрозуміло, а от із сукнею визначитися важче. Рамки ділового гардероба сучасної жінки поступово розширюються, одяг стає більш витонченим, жіночим, але все ж таки існують якісь загальноприйняті правила, і далеко не кожна сукня, навіть строгого крою, підійде під визначення «ділова сукня».

Ділове сукня має бути помірної довжини, що прикриває коліна. Крій – прямий або ... Читати далі »Багато сучасних дівчат прагнуть бути модною, скуповуючи одяг і взуття з останніх колекцій модних дизайнерів і модельєрів. Однак є чимало дівчат, які вважають, що мода – це лише тенденція, якій слідувати зовсім необов’язково, тим більше, якщо врахувати, скільки грошей витрачається на шопінг. Хто правий? Кого слухати? І що робити?

Я розповім чисто свою, суб’єктивну думку на рахунок моди.

Краса.
... Читати далі »


Що сучасна наука і технології пропонують прекрасним дамам для повного позбавлення від зайвих волосків?

Електроепіляція (не плутати з електродепіляціей), що також на ... Читати далі »


1. Гранатовий сік

Крім перерахованих елементів містить кальцій, фосфор, магній, залізо, натрій. Дуже корисний для серцево-судинної системи, показаний при гіпертонії, анемії й недокрів'ї. Не варто пити людям з виразковою хв ... Читати далі »

Будь-яка жінка хоче виглядати красиво і стильно. Але далеко не завжди у нас є достатньо грошей, щоб постійно купувати собі нові і модні наряди. 

У першу чергу, потрібно раціонально підібрати гардероб. Вам ніколи не вдасться одягнутися стильно і недорого, якщо у вас бу ... Читати далі »

Імунітет – це здатність людського організму протистояти бактеріям, токсинам, шкідливим мікробам – одним словом, всьому тому, що може загрожувати нашій життєдіяльності. За імунітет відповідає імунна система, і саме вона є основною перешкодою на шляху «ворогів», які можуть потрапит ... Читати далі »

Будь-яка жінка хоче виглядати красиво і стильно. Але далеко не завжди у нас є достатньо грошей, щоб постійно купувати собі нові і модні ... Читати далі »
Питання "як швидко відростити волосся” може виникнути в різних ситуаціях. Перед весіллям або важливою фотосесією, щоб зробити цікаву подовжену стрижку або приховати наслідки невдалого вибору занадто короткої зачіски типу їжачок, щоб відновити наслідки «спалення» після невдалого з ... Читати далі »

Втрата апетиту – не така вже й рідкісна проблема. Хтось сидить на ... Читати далі »

Це питання з невеликими варіаціями і мені теж задають чи не найчастіше.

Як скинути 10 кг за місяць? Як схуднути до весілля або до зустрічі однокласників? Як схуднути до відпустки, до закордонних подорожах? Як схуднути після відпустки, наприклад декретної?

І раніше я ... Читати далі »
[ Вгору ]