Головна » Техніка
Від стилю паркування автомобіля залежить його стан. Особливо у великих містах, де місць для стоянки завжди бракує. Пошкодити машину можуть не лише люди, а й природні явища, пасажири інших автомобілів і просто збіг обставин. Ми виокремили 7 порад, які допоможуть вберегти машину на стоянці.

... Читати далі »


Категорія: Техніка | Детальніше

У наш час великою популярністю стали користуватися позашляховики, тому і питання вибору шин для таких автомобілів дуже актуальне. Справа в тому, що вибрати шини для такого транспортного засобу складніше, ніж для легковиків. А причин тому дві: по-перше, маса джипа більше маси легкового автомобіля, по-друге, використовуються ці машини як в комфортних міських умовах, так і в умовах сильного бе ... Читати далі »

Категорія: Техніка | Детальніше

Зараз стільки жінок за кермом, що у чоловіків просто розбігаються очі і стає тривожно на душі. Досить часто жінку можна побачити на маленьких червоних машинках, які, здається, так і створені саме для неї. Деякі можуть пожартувати, що машину для жінки варто вибирати під колір очей, під її одяг і так далі. Насправді машину слід обирати за типом жінки-водія.

Швейцарські вчені розділили жінок-водіїв на три типи: ст ... Читати далі »


Категорія: Техніка | Детальніше


Купівля автомобіля завжди є важливою подією і невід’ємною умовою благополучного життя. Необхідно не тільки вміти керувати транспортним засобом, але й утримувати його в належному стані. Тобто вміти правильно доглядати. Багато ігнорують цей аспект і дуже даремно. Часом від невмілої експлуатації не тіль ... Читати далі »

Категорія: Техніка | Детальніше

Мобільні телефони давно увійшли в наше життя. Зараз ними нікого не здивуєш. Найчастіше їх вибирають аж ніяк не за функціями, а за зовнішнім виглядом. Оскільки вибір телефону – справа відповідальна, в даному огляді розказано про кілька важливих функцій, якими повинен володіти сучасний мобільний. Споді ... Читати далі »

Категорія: Техніка | Детальніше

Бінокль є складним оптичним приладом, який складається з двох паралельних зорових труб. Він використовується для спостереження віддалених об’єктів. Сьогодні на ринку оптичних приладів представлений величезний вибір біноклів для різних сфер застосування. Тому перед тим, як купувати бінокль, варто вирішити для себе, навіщо він вам потрібен, тобто в першу чергу розібратися із класифікацією біноклів, яка м ... Читати далі »

Категорія: Техніка | ДетальнішеОдним з перших доповнень до комп’ютера після покупки аудіосистеми, ми купуємо принтер, сканер або МФУ. Тому дане питання цікавить більшість користувачів, тому розкриємо цю тему більш детальніше. Також поговоримо, який принтер вибрати: лазерний або струменевий, особливості експлуа ... Читати далі »

Категорія: Техніка | Детальніше
1. Ford Focus

Ціна в базовій комплектації: $15280
Витрата пального: 11,8 л/100 км

Ця машина має цікавинку. Система Ford's Sync перетворює цього представника економ-класу на технологічне диво. Особливо до душі така модель буде меломанам. Уявіть со ... Читати далі »


Категорія: Техніка | Детальніше


До найбільш шкідливих увійшли такі моделі, як SonyEricsson W880i, Sagem myZ-5 та Elson SL370. Найменшої шкоди здоров’ю людини завдають LG KG800 Chocolate та Samsung SGH-Z560.
... Читати далі »

Категорія: Техніка | Детальніше
1. Седан. Honda Accord має досконало продумане рульове управління, що робить машину надзвичайно маневреною і незамінною на переповнених вулицях. На задніх сидіннях дуже комфортно і просторо. Крім того, цей автомобіль – володар премії «Найкращий вибір абсолютної безпеки». < ... Читати далі »

Категорія: Техніка | Детальніше

1 2 3 »

[ Вгору ]