Головна » Різне


Перш ніж починати боротьбу з тарганами, треба як слід вимити всі шафи і шафки на кухні миючим засобом, все насухо витерти.

Усі сухі продукти, які зберігалися в шафках і скриньках, треба упакувати в поліетиленові пакети. Робиться це для того, щоб не було ніяких запахів. Таким же чином упакувати весь м’який папір і серветки, що є на кухні.

Також треба витерти насухо рак ... Читати далі »


Категорія: Різне | ДетальнішеКожній господині відомо, наскільки важливо мати якісну та зручну меблів на кухні. Адже процес приготування їжі вимагає простір для маневрів, а також місце для зберігання інвентарю та продуктів. На жаль, не у всіх квартирах передбачені великі кухні, а значить, до підбору меблів для них необхідно підходити творчо. Але є й перевага малогабаритного приміщення - к ... Читати далі »

Категорія: Різне | Детальніше

Стрес буває. Незалежно від того, яким чином організована ви, наскільки хороші ваші системи, або як дружній вашої роботи і умов життя є, стрес може знайти спосіб, щоб пхати свою потворну голову час від часу. Що можна зробити? Зверніться до зручної стрес Buster - маленький, простий діяльності, яка очищає голову і заспокоює. Коли ви відчуваєте напругу на ... Читати далі »

Категорія: Різне | Детальніше
Читання - це один з кращих способів вчитися, працювати і/або просто приємно проводити час. Звичайно ж, не всі люблять читати, проте велика частина людей читає без примушення, оскільки завдяки читанню ми ... Читати далі »

Категорія: Різне | Детальніше
- У Франції закон забороняє продавати ляльок з нелюдським обличчям — наприклад, «инопланетянок». 
- Військова честь ні в одній країні не віддається лівою рукою. 
- Двері, що обертаються, були придумані в 1888 році. 
- Всім відомо, що англійська мова дуже бідна. Особливо важ ... Читати далі »


Категорія: Різне | Детальніше
- 11% всіх принтерів, що зламалися, виходять з ладу тому, що люди сідають на них для копії частин тіла! 
- 25% відсотків населення ніколи не телефонувала! 
- 80% тепла людського тіла йде з голови. 
- 97% людей, яким запропонують нову ручку, насамперед напишуть своє ім'я! < ... Читати далі »


Категорія: Різне | Детальніше


null
Як відомо, яким би досконалим комп'ютер не був би, обов'язково потрібно когось, хто зуміє використовувати всі закладені в пристрій можливості. Можна звичайно купити ПК за 6 тисяч доларів для того, щоб друкувати у Ворді, але навіщо? Могутній інструмент повинен належати тому, хто вміє ним користуватися. Власне, така ж ситуація є і з Інтернет-пошуковиками. У них з по ... Читати далі »

Категорія: Різне | Детальніше


Далай-лама є одним з найбільш значних фігур сучасної цивілізації. До його порад і побажань прислухається велика кількість людей - фактично, можна говорити про мільйони послідовників. Правда, для багатьох людей Далай-лама залишається далекою і незрозумілою особою, що живе десь там в горах. Пропонуємо увазі наших читачів декільк ... Читати далі »

Категорія: Різне | Детальніше


null
Якщо Вам потрібно завантажити файли з таких файлових обмінників як depositfiles. com, filefactory.com, letitbit.net, bitroad.net, zshare.net, sendspace. ... Читати далі »

Категорія: Різне | Детальніше

Компоненти косметичних продуктів роз'їдають шкіру, викликають алергію і навіть рак.

   У косметиці виявили небезпечні для жіночого здоров'я і краси продукти. Деякі з них навіть використовують для бальзамування трупів.$CUTT$ ... Читати далі »

Категорія: Різне | Детальніше

1 2 »

[ Вгору ]