Головна » Спорт
Популярність велосипедів зростає з кожним роком. Велосипед - це відмінний засіб пересування і по нескінченним міських пробках, і прекрасний спосіб відпочити, прокотившись по міській набережній або парку, а також - можливість привести свої м'язи в тонус. Давайте ж визначимося, як вибрати велосипед, що ... Читати далі »

Категорія: Спорт | ДетальнішеПробіжки по ранках – це дуже ефективний засіб для схуднення. Але ось через погодні умови пробіжки по ранках не завжди здійсненні, тому ... Читати далі »

Категорія: Спорт | ДетальнішеЯк напуття для вдалої гри дозвольте нагадати вам декілька більярдних заповідей, які, передаючись із покоління в покоління допомагали новачк ... Читати далі »

Категорія: Спорт | Детальніше


Є маса різноманітних відомостей щодо того, які саме види вправ є найбільш ефективними.
Ми перерахуємо деякі з найбільш поширених помилок, пояснивши, як йде справа насправді .
Гра в боулінг в даний час є одним з найбільш популярних видів активного відпочинку і чудовою розвагою. Головний плюс такого проведення часу полягає в тому, що боулінг є азартною і дуже енергійною спортивною грою, і в той же час захоплюючою розвагою, прекрасним способом організації до ... Читати далі »

Категорія: Спорт | Детальніше

Футбольний арбітр повинен бути готовий до всього. На особистому прикладі в цьому ще раз переконалися футбольні арбітри з Бразилії. Їм вручили список англійських лайок.  Арбітри повинні вивчити ці лайки, щоб карати футболістів, якщо вони будуть використовувати нецензурну лексику під час матчу.                                                 До речі, Хаусманн за ... Читати далі »

Категорія: Спорт | Детальніше


       Київське "Динамо" домовилось з бразильським клубом "Сантос" про перехід 19-річного нападника Андре. Трансфер обійдеться киянам у 8 мільйонів євро. ... Читати далі »

Категорія: Спорт | Детальніше

Враховуючи той факт, що останнім часом результати нашої національної збірної пішли на спад, Міжнародна федерація футбольних асоціацій (ФІФА) прийняла спеціально для української команди нові правила. Тепер підопічним Олексія Михайличенка буде значно легше грати з грандами світового футболу. 

... Читати далі »

Категорія: Спорт | Детальніше


nullКЕРІВНИЦТВО ГРОЮ
На зачатках організованого футболу, грою керували капітани команд-учасниць. Через те, що капітани були в той же час гравцями, їм було не зручно при грі між собою вступати в суперечки про правила. Тому кожна команда призначала свого представника, що не брав участь у грі і мав право, якщо буде потреба й за взаємною домовленістю, перервати гру.
Канони суддівства вперше з ... Читати далі »


Категорія: Спорт | Детальніше[ Вгору ]