Головна » Відпочинок


Уявіть ситуацію, що раптом з’явилася причина для невеличкого святкування, а разом із нею і пляшка вина. Але, як часто і буває у таких ситуаціях, про штопор ніхто не подумав. Не варто засмучуватися і переносити святкування на інший день. Існує багато способів відкрити вино без штопора ... Читати далі »   Перед початком масажу не забудь про такі аспекти: табу на довгі нігті та холодні руки, ніякої ситної їжі перед сеансом, мінімальна кількість алкоголю. Крім того, в приміщенні, де проходитиме еротичний масаж, теж має бути тепло, оскільки людині, яка зіщулюється від холоду, дуже важко розслабитися, не кажучи вже про те, щоб відчути оргазм. ... Читати далі »Коли дні короткі й сірі, а ночі довгі та холодні, це в кого завгодно може викликати пригнічення. Зимовий смуток перш за все характеризується тихою депресією, втратою мотивації та життєвих сил. ... Читати далі »


1. Playboy – не перша назва журналу

Першою назвою журналу мала стати Stag Party («Холостяцька вечірка»), одн ... Читати далі »
В усі часи люди не припиняли спроб підтримати свою сексуальну силу. Кожен народ, кожна раса та плем’я мали свої власні їжу, трави та ліки, що використовували з цією метою. Деякі з них були просто безглуздими і сучасна наука, звичайно не схвалила б їх використання.


Деякі були надзвичайно небезпечними. Славетний римський поет ... Читати далі »  Плакати корисно для здоров'я

  Психологи вважають, що плач - це форма емоційного захисту, яка дозволяє звільнити психіку від негативного, іноді руйнівного впливу зовнішнього середовища.

  Крім того, сльози очищають наші очі, промивають їх і зволожують. До складу сліз входять солі та антибактеріальні речовини, які захищают ... Читати далі »
Усі фахівці одностайні в одному: настільки масовий характер хронічна втома набула через кардинальне збільшення швидкості життя. Після науково-технічної революції ми з усіх боків оточені електронними пристроями: комп'ютери, телевізори, мобільні телефони заповнюють наше життя. Ми намагаємося бігти попереду паровоза, обганяючи одне одного. І в цій гонитві ... Читати далі »1. Журавлина

Особливої уваги ягоди журавлини заслуговують завдяки унікальній дезінфікуючій та протизапальній дії при лікуванні інфекцій сечостатевої системи й для профілактики їх виникнення. Останні дослідження підтверджують захисну дію журавлини проти респіраторних інфекцій та пухлин. Ягоди можна вживати цілими ... Читати далі »
Як часто нам сняться еротичні сни з вражаючими сценаріями і несподіваними партнерами. Але не багато хто знає, що подібні сни можна. замовляти, вибираючи навіть подробиці тих задоволень, які вас чекають під час цієї чарівної нічної пригоди. Якщо вас зацікавила ця тема, то ця стаття для вас. 

Згідно останнім дослідженням психологів, еротичні сни ба ... Читати далі »

Ці пекельні машини долають закони гравітації. Ці залізні потвори змушують ваше серце вискакувати з грудей від жаху. В череві цих довготелесих драконів ви почуваєтесь, як у формулійному боліді без гальм. Всього два слова – американські гірки. ... Читати далі »« 1 2

[ Вгору ]