Головна » Корисні поради
Вишивання – не просто один з безлічі способів провести вільний час, але і вельми корисне захоплення. Крім задоволення від своєї творчої діяльності, воно може принести масу інших не менш приємних речей. Отже, чим же корисно вишивання?

Процес вишивання і користь від нього можна розглянути з рі ... Читати далі »Пройшли часи, коли ми мріяли про поїздку на відпочинок. Сьогодні нас тягнуть інші країни і більше того, ми вже намагаємося так побудувати свій відпочинок, щоб мати якомога більше свободи. І в цьому процесі тури на автомобілях є незамінними.

Але відразу виникає багато питань, і найголовніше, як взяти автомобіль в оренду.

І як завжди нам допоможе комп’ютер. Варто мати на увазі, що всі солідні компанії, щ ... Читати далі »
В наш час немає ніякого дефіциту у виборі дитячих іграшок, навпаки, зараз їх стільки, що очі розбігаються. Стоячи біля вітрин магазинів з іграшками, ми нерідко милуємося на красивих ляльок «Barbie», або на величезну машинку з купою деталей, на великий будиночок з басейном і гойдалками, або на гараж з ... Читати далі »


Багатьом батькам, напевно, хоч раз доводилося карати свою дитину за непослух. Методи покарання у всіх батьків свої. Хтось в покарання позбавляє дитину улюбленої іграшки або ласощі, а хтось хапається за ремінь. Але чи потрібно карати дитину? Як правильно це робити?

Непослух легше запобігти, ніж потім намагатися виправити ситуацію. Ось кілька порад, як не доводити справу до покарання.

По-перше, встан ... Читати далі »
Народження малюка - це велика радість для новоспечених батьків, а також безліч нових приємних турбот і клопотів. Який одяг купити? Як і в чому купати? Скільки разів на день годувати? Важливим залишається питання - яку коляску вибрати? Адже від вашого рішення залежить комфорт і безпеку малюка. У наш час від різноманітності моделей, забарвлення і мультифункціональності транспортних засобів для крихти розбігаються очі, при ... Читати далі »


На сьогоднішній день, вибір водонагрівача стає все більш актуальним, так як безліч ЖКГ не надають належних послуг з обслуговування жителів, і досить часто в квартирах будинків не буває гарячої води. Спробуємо розібратися сьогодні: який же водонагрівач краще. Є два типи нагрівачів води: проточні та накопичувальні. Проточні водонагрівачі відмінно підходять для використання води в невеликих кількостях, наприклад, для вико ... Читати далі »

Перед початком довгої історії …

Чітко визначьтеся – хто (ви або ріелтер) займаєтеся двома найважливішими операціями: пошуком квартири і оформленням угоди. І перша, і друга справа вимагають професійного підходу і напрацювань. Ріелтер вчиться ефективно працювати місяцями. Оцініть – скільки ви виграєте, якщо все постараєтеся зробити самі, скільки при цьому ви витратите сил і часу.

Якщо ви в ... Читати далі »
Відмітна особливість іпотечного кредиту від інших видів кредитування – це запорука. Іпотечний кредит може видаватися як під заставу вже наявного майна, так і під заставу того, що тільки купується. Предметом застави може бути майно, що перебуває у власності у позичальника, наприклад, квартира в новобу ... Читати далі »


На розвиток малюка величезний вплив робить навколишній простір. І від того, як воно організовано у вас вдома, багато в чому залежить, яким виросте маля.

Перше правило: Дитині необхідний власний простір

Ідеальним варіантом є наявність власної кімнати. У кожного малюка періодично виникає бажання усамітнитися. Можна відвести спеціальне місце, дещо відгороджене. Для цього можна використовувати невис ... Читати далі »
Вимірювання артеріального тиску зараз здається такою банальною і буденною справою, але раніше, щоб його виміряти, доводилося проколювати артерію. Ну так не будемо про сумне. Принцип виміру був запропонований російським лікарем Коротковим в 1905 році і полягав у тому, щоб за допомогою спеціального приладу (фонендоскопа) слухати пульсації артеріальних судин в області ліктя (попередньо передавлюючи його). Такий принцип і д ... Читати далі »« 1 2 3 »

[ Вгору ]