Головна » Кохання » Як вибирати обручки?
Як вибирати обручки?
До купівлі обручки треба хоч трішки підготуватися. Адже іншої такої нагоди не буде і не повинно бути. Це тільки в серіалах подружжя по кілька разів бере шлюб.

Весілля – щасливий час єднання двох людей, двох родин і, звичайно, двох сердець. Вершиною церемонії вінчання є клятва вірності на все життя і – правильно, обмін обручальними перснями. Частіше ми називаємо їх обручками. Називаємо так, бо, наче двома обручами, вони скріплюють долю молодят, а можливо, тому, що "обіруч” – це щастя в руках обох.

Та досить з екскурсами.
Ви готуєтесь до вінчання? Тож уперед! До ювелірів!
Але пам'ятаймо, що обручка, як і дружина, — на все життя.
В минулому залишилися одноманітні обручальні кільця. Бо й справді, ювелірним шедевром "доби розвиненого соціалізму” був банальний кружечок.
Обручка — найважливіший атрибут вінчання. Впродовж віків вона була символом вірності і любові. Звичай одягати обручку на безіменний – у нас ще кажуть перстінний палець прийшов до нас від давніх римлян, які вірили, що саме в цьому пальці пульсує "vena amoris” (вена любові), яка прямує від обручки просто до серця.
Отже, з гарним настроєм, обов'язково разом, рушайте на пошуки ідеальних обручок, а ми вам у цьому допоможемо.
 
Форма

Форма обручки залежить від, так би мовити, форми особи. Делікатній, стрункій, з ніжними руками нареченій пасуватиме тоненька обручка, можливо, оздоблена одним або кількома коштовними камінчиками. Натомість пишнотілій панні пасуватиме масивний перстень з великими каменями. Не забуваймо, що надалі обручку носять з іншими перснями, і вона на їх фоні, повинна бути найвиразнішою.
 
Дизайн

Обручка може бути гладенькою, щоб, як в народі мовиться, рівним і безконечним було сімейне життя. Сьогодні дизайнери пропонують персні оригінальних форм – як з одним камінчиком, так і з химерними композиціями з каменів, огорнутих дорогим металом. Можна вигравірувати імена молодят на внутрішньому боці обручки. Цей напис приємно здивує родину, подружок і стане своєрідним тотемом, установкою на все життя. Розуміємо також, що перстень нареченого може відрізнятись. Як і чоловік, він буде стриманим, лаконічним, але вагомим.
Ще один штрих. Вподобану обручку кілька разів одягніть і зніміть. Вам зручно? Тоді вона ваша!
 
Метал

Золото завжди в моді. Хоча варто звернути увагу на платину — найчистіший, але і найдорожчий метал. Розрізняють золоті прикраси 750, 585, 375 проби. Нові ювелірні тенденції пропонують персні з білого золота. Нове слово в дизайні ювелірних виробів - прикраси з дорогоцінних металів однієї структури, але різних кольорів. Наприклад, поєднання в одному білого, жовтого і червоного золота. Виглядаю просто чарівно! А обручки з діамантами завжди поза конкурсом!
 
Ціна

А тепер перейдемо до вічної теми. Ні, йдеться не про любов, а про гроші. Не поспішайте купувати за принципом: найдорожча – найкраща. Часом скромний перстінчик ідеально підкреслить чарівність і неповторність вашої натури.
Маю попередити вас, що ціна обручки - це мінлива величина. Беремо до уваги багато складників. Це — проба металу, дизайн і його ексклюзив, коштовність каменів і, звичайно, – гаманець. Якщо ці деталі сходяться докупи — ви власники чудових, єдиних у своєму роді ВАШИХ обручок. Будьте щасливі!


P.S.
А знаєте, чому в фіналі в казки про Попелюшку говориться тільки про кришталевий черевичок нареченої Принца і нічого про обручки? Тому, що вибір обручок - це таємниця двох сердець. Ось.

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Кохання | Переглядів: 2312 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]