Головна » Здоров'я та краса » Сучасні методи епіляції
Сучасні методи епіляції


Що сучасна наука і технології пропонують прекрасним дамам для повного позбавлення від зайвих волосків?

Електроепіляція (не плутати з електродепіляціей), що також називається електролізом, дозволяє позбутися від зайвих волосків на тілі назавжди. У цій процедурі в фолікул волосся вводиться дуже тонкий електрод у вигляді голки. На цей електрод подається мікрострум, який руйнує саму волосяну цибулину. Процедура ця строго салонна, за один сеанс можна впливати на шкіру не довше 10 хвилин. За цей короткий час знищити всі волоски не вдасться, тому слід заздалегідь бути готовим до багаторазових сеансів. Під час процедури можуть знадобитися місцеві знеболюючі. Процедура електроепіляції дуже дорога, дуже болюча і найбільш ефективна для видалення одиничних волосків.

Ультразвукова епіляція заснована на дії ультразвукового апарату і спеціального гелю. Перед процедурою ультразвукової епіляції виконується воскова епіляція. Потім на необхідну ділянку шкіри наноситься спеціальний гель. За допомогою ультразвукових хвиль іони і молекули цього гелю проникають в глибокі шари шкіри. Гель уповільнює процес розподілу зародкових кліток. На першому сеансі можливо видалити лише ті фолікули, які знаходяться в активній фазі росту (анагене). Тому процедуру ультразвукової епіляції доведеться повторити не один раз. Перші помітні зміни можна буде побачити лише через 12 місяців після початку процедур. Процедура дозволяє видалити навіть тонкі, пушкові і занадто світлі волоски, вона відносно недорога в порівнянні з іншими методами епіляції.

Лазерная епіляція відноситься до світлових методів епіляції. Енергія лазерних променів дуже швидко нагріває і руйнує клітини, які містять меланін (темний пігмент), тобто клітини волосяної цибулини. Ефективно лазер діє тільки на клітини, що містять значну кількість меланіну, і для світлого волосся ця епіляція не підходить. При темній шкірі лазерна епіляція також не ефективна. Процедура проводиться в кілька сеансів, для того щоб домогтися повного видалення волосків. Після проведення лазерної епіляції може зберегтися невелике почервоніння шкіри, але воно проходить саме по собі і не вимагає якогось особливого лікування.

Фотоепіляція також відноситься до світлових методів епіляції. Метод заснований на руйнуванні волосяного фолікула внаслідок впливу високопотужного світлового випромінювання. Енергія цього випромінювання поглинається меланіном і нагріває волосяний фолікул, що призводить до його руйнування. На відміну від лазерної епіляції, фотоепіляція годиться і для світлого волосся, для будь-якого кольору шкіри і для будь-якої ділянки на тілі. Не ефективна ця процедура лише для сивого волосся і дуже світлих волосків, в яких дуже мало пігменту меланіну.

Щоб домогтися стійкого ефекту потрібно провести 3-6 процедур з перервами від 2-3 тижнів до 1,5 місяця. Результи помітні вже після першого сеансу.

До лазерної епіляції не можна засмагати протягом двох тижнів, а після лазерної або фотоепіляції не можна засмагати протягом одного тижня. Ще два тижні треба обов’язково користуватися сонцезахисними засобами при виході на сонці.

Всі методи світлової, ультразвукової або електричної епіляції мають ряд протипоказань. Так не можна проводити епіляцію, якщо у Вас є гострі або хронічні захворювання шкіри, якщо на оброблюваній ділянці є варикоз, якщо у Вас є злоякісні новоутворення шкіри. Також епіляція протипоказана при важких формах цукрового діабету, гіпертонії, ішемічної хвороби серця, при інфекційних захворюваннях, герпесі, келоїдних хворобах. Небажано проводити епіляцію при вагітності та в період лактації.

Кожен з описаних методів по-своєму ефективний. Про те, який з них підійде саме Вам, краще всього порадитися з дерматологом – він допоможе визначити тип Вашого волосся і шкіри, що має величезне значення при виборі методів епіляції.

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Здоров'я та краса | Переглядів: 1198 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]