Головна » Здоров'я та краса » Чому важливо бути модною?
Чому важливо бути модною?
Багато сучасних дівчат прагнуть бути модною, скуповуючи одяг і взуття з останніх колекцій модних дизайнерів і модельєрів. Однак є чимало дівчат, які вважають, що мода – це лише тенденція, якій слідувати зовсім необов’язково, тим більше, якщо врахувати, скільки грошей витрачається на шопінг. Хто правий? Кого слухати? І що робити?

Я розповім чисто свою, суб’єктивну думку на рахунок моди.

Краса.
На мій погляд, краса є головним аргументом на користь модних тенденцій. Звичайно, мода буває потворною, але вона така лише для тих, хто далекий від прекрасного, вишуканого і неповторного. Беззаперечно слідувати моді буде нерозумно, однак як казала Коко Шанель: «Мода проходить, а стиль залишається». Іншими словами, по шляху проходження будь-якої модної тенденції, ви знаходите індивідуальні, ПРАВИЛЬНІ погляди на рахунок свого гардеробу.

Привабливість.
Ось ще один аргумент на користь моди – привабливість. Яка дівчина не хоче звабляти?! Яка дівчина не хоче ловити на собі погляди чоловіків?! Жодної! Модний зовнішній вигляд викликає прихильність до себе, з Вами простіше почати розмову і познайомиться, і головне – відчувається, що у господині такого модного гардеробу є свій смак і погляди на життя.

Довіра.
Як Ви думаєте, якій людині Ви довіритеся – доглянутій і красивій або неохайній і в одязі минулого століття?! Думаю, відповідь очевидна. Звичайно, повну довіру не побудуєш на моді, проте це один з вирішальних факторів.

Мій вердикт такий, слідувати моді потрібно, так як вона багато в чому сприяє успіху в житті, а також виділяє Вас з сірої маси. Але з часом, Ви знайдете свій особистий стиль, який буде диктувати вже особисті тенденції моди. Бажаю Вам завжди залишатися красивою і модною!

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Здоров'я та краса | Переглядів: 1040 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]