Головна » Корисні поради » Чим корисне вишивання?
Чим корисне вишивання?
Вишивання – не просто один з безлічі способів провести вільний час, але і вельми корисне захоплення. Крім задоволення від своєї творчої діяльності, воно може принести масу інших не менш приємних речей. Отже, чим же корисно вишивання?

Процес вишивання і користь від нього можна розглянути з різних сторін. Одна з них – чисто психологічна. Усім відомо, яке насправді це копітке заняття. Нервовій й агресивній людині воно не дасться: нитки будуть плутатися, пальці – колотися голкую, а сама вишивка буде виходити неохайною і непривабливою.

Вишивання умиротворяє: неспішне “пірнання” голки з ниткою в тканину і назад здатне заспокоювати і дарувати відчуття спокою. За вишиванням людина здатна відключитися від повсякденних проблем, стресів, тим самим, це частково дозволяє убезпечити нервову систему від впливу негативних факторів зовнішнього середовища.

З іншого боку, будь-якій людині приємно бачити результат своєї роботи – особливо, коли він дійсно гарний і своєю оригінальністю вражає навколишніх. Компліменти на адресу виконаної роботи піднімають самооцінку, людина починає прагнути до більшого.

Вишивання – дійсно корисне хобі. Багато умільці навіть примудряються зробити невеликий бізнес на своїх творіннях: хороша і красива вишивка може коштувати пристойних грошей.

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Корисні поради | Переглядів: 609 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]