Головна » Корисні поради » Як вибрати кондиціонер для квартири?
Як вибрати кондиціонер для квартири?
Вибираючи кондиціонер для квартири, необхідно визначитися з такими ключовими питаннями як бюджет, місце встановлення кондиціонера і площа приміщення, необхідні функції кондиціонера.

Бюджет

Основоположний чинник у виборі кондиціонера.

Якщо витрати на придбання кондиціонера повинні бути мінімальні, то ваш вибір – це віконний моноблок. Так як кондиціонер встановлюється або у віконний отвір або безпосередньо в стіну, необхідно врахувати додаткову вартість заміни вікна або пробивання стіни.

Не дивлячись на те, що віконні кондиціонери поступово відходять в минуле, на ринку присутні моделі таких відомих виробників, як Panasonic, LG, General.

Якщо бюджет дозволяє, то краще зупинитися на покупці спліт-або мультиспліт-системи.

Місце встановлення кондиціонера

Поверхня для установки внутрішнього блоку кондиціонера повинна бути міцною і гладкою. Місце встановлення має бути доступне для підведення кабелю живлення і з’єднування трубопроводу, а також для подальшого сервісного обслуговування.

Для правильної роботи датчиків температури кондиціонера не можна встановлювати внутрішній блок поблизу від джерел тепла

Визначившись з місцем установки кондиціонера, ви зможете підібрати відповідний внутрішній блок спліт-системи: настінний, стельовий, підлоговий або універсальний. Якщо планування квартири дозволяє використовувати мультиспліт-систему (кондиціонер з одним зовнішнім блоком і декількома внутрішніми), то ви зможете підібрати індивідуальний внутрішній блок для кожної з кімнат.

Оптимальний варіант – встановлювати внутрішній блок кондиціонера на відстані не більше 4-6 метрів від зовнішнього блоку. Це дозволить зробити монтаж економним як за витраченим на нього часом, так і за витраченими фінансами. Крім того, мінімальна відстань від випарника до компресора продовжує термін служби кондиціонера і підвищує його працездатність.

Площа приміщення

Залежно від площі приміщення, в якому необхідно охолодити повітря, підбирається потужність кондиціонера. Для настінного типу кондиціонерів – найбільш поширеного серед городян – зручно користуватися наступною формулою розрахунку: на десять квадратних метрів площі приміщення потрібно один кіловат потужності кондиціонера. Наприклад, для кімнати площею 25 кв.м.потрібно кондиціонер потужністю 2,5 кВт. Ця схема орієнтовна, але дозволяє самостійно оцінити необхідну потужність системи.

Опції

Кондиціонери вже давно не тільки охолоджують повітря, а й нагрівають його, очищають і осушують. Задумайтеся, чи потрібні вам додаткові функції кондиціонера? Чи треба купувати змінні фільтри і встановлювати систему «зимовий пуск»? Чи потрібен режим сну, вентиляції і внутрішній таймер? Кожна функція зробить ваш кондиціонер трохи дорожче.

Останній вибір, який вам необхідно буде зробити, – це вибрати марку і модель кондиціонера.

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Корисні поради | Переглядів: 738 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]