Головна » Будинок і сад » Як зробити правильне планування заміського будинку?
Як зробити правильне планування заміського будинку?
Як театр починається з вішалки, так і будинок починається з ганку.

Ганок може бути самим простим, аби, коли ми стоїмо на ньому, на нас не потрапляв сніг чи дощ. Ще краще буде, якщо під ганок зможе в’їхати легкова машина, тоді можна буде вийти з неї прямо на ганок, не потрапивши під дощ.

З ганку ми потрапляємо в будинок через тамбур – маленьке приміщення або просто подвійні двері. Тамбур потрібен, щоб перекрити доступ холодного повітря всередину будинку. Тамбур – це шлюз, що захищає від холоду.

З тамбура можна потрапити в передню. У передній звичайно розташовують вішалку для одягу (або вбудовану шафу), велике дзеркало, місце для того, щоб сидячи можна було зняти взуття, ну і звичайно шафку для взуття. З передній можна зробити вхід в сан. вузол (унітаз і умивальник) для гостей.

Другий вхід – веде до вітальні, яку часто поєднують із зимовим садом. Вітальню варто робити висотою у два поверхи з великим вікном. Тут збирається вся родина і гості і тут же стоїть телевізор. З вітальні сходи ведуть на другий поверх, де розташовуються спальні. З вітальні можна також потрапити до їдальні. Орієнтація вітальні – на південь або південний захід.

У їдальні, яку частіше роблять витягнутої форми, посередині ставлять стіл, навколо стільці. Орієнтація їдальні особливого значення не має, але краще орієнтувати на схід. До їдальні примикає кухня, комори, приміщення котельні, пральні та сан. вузол (унітаз, умивальник). З господарського блоку потрібен окремий вихід у двір. У будинку роблять не менше двох виходів (з пожежних міркувань).

На другому поверсі розташовують спальні: батьків, дітей, спальня для гостей. Тут теж необхідний сан. вузол, а ще краще два – особливо, якщо сім’я велика. Орієнтувати спальні найкраще на схід, біля них добре б виглядали відкриті лоджії. З другого поверху потрібно обов’язково мати пожежний вихід.

У власному будинку можуть бути, звичайно, і додаткові приміщення, Якщо є можливість, влаштуйте сауну з басейном і баром. Частіше їх розташовують у цокольному поверсі. Ось основний перелік приміщень, що влаштовуються, звичайно, в заміському будинку.

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Будинок і сад | Переглядів: 747 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]