Головна » Суспільство » ТОП популярних чоловічих професій
ТОП популярних чоловічих професій
Про найпопулярніших жіночих професіях ми з вами вже говорили, тому настала черга дізнатися, якою роботою краще займатися представникам сильної статі. Плин часу вніс свої корективи в престижність і чоловічих професій.

Наприклад, у далекому минулому дуже модно вважалося бути алхіміком, вивчати склад і дію різних речовин, займатися окультними науками і пошуком філософського каменю, а також винаходити і виготовляти бойові еліксири для використання їх воїнами в боях. Представники цієї професії користувалися великою повагою в суспільстві. Було також популярно займатися наукою в цілому, мистецтвом, політичної і революційної діяльністю.


Високооплачуваними, а тому престижними, є професії юриста, економіста, адвоката, банкіра, менеджера, лікаря приватної клініки, бухгалтера. Великим попитом серед чоловіків мають спеціальності, пов’язані з комп’ютерними технологіями.

Особливою популярністю користується “програміст” – професіонал з розробки та впровадження високотехнологічних продуктів у сфері телекомунікації і розробок інноваційних програм, а так само програмного забезпечення для банкоматів, POS-терміналів, і інших комплексних сервісних рішень. На даний момент роботи для цих людей – хоч греблю гати. Звичайно, програміст – це тільки загальна назва професії, є безліч спеціалізацій. Наприклад, веб-програміст, програміст 1С, програмісти, що спеціалізуються на різних мовах програмування і т.д.

Ну а працювати шеф-кухарем в одному з шикарних, дорогих ресторанів для чоловіка теж дуже навіть непогано. Вважається, що представник сильної статі вкладає в готовку душу, саме тому всі знамениті кухарі – чоловіки. Кухар – багатогранна професія. Він трохи економіст – адже повинен розбиратися в кошторисі і калькуляціях, трохи художник – потрібно красиво оформляти блюдо, і механік – вміє управляти кухонним обладнанням, він знає кого, чому і коли нагодувати, враховує калорійність продуктів. Чоловіки краще справляються з усіма цими завданнями, і якщо вони вже взялися за приготування їжі, то зроблять це на “відмінно”.

До речі, є думка, що найкращі стилісти – теж чоловіки. Сюди належать і перукарі, візажисти і, хоча, манікюр, напевно, навряд чи. Також стиліст допомагає клієнтам підібрати одяг для будь-якого випадку або скласти цілий гардероб, враховуючи їх переваги, стиль і спосіб життя. Він допоможе заощадити час: вам залишається тільки повідомити йому, який колір, фасон і розмір необхідний. Чоловік-стиліст набагато чесніше виконує свою роботу, так як жінці морально складно зробити когось гарніше себе. Ця професія на даний момент дуже престижна, особливо в столицях і великих містах, де вирує життя і де у ділових людей недостатньо часу, щоб займатися своїм образом. Тому багато відомих людей – політики, бізнесмени, зірки естради – вдаються до послуг хороших стилістів.

А ще “самими чоловічими” професіями вважаються: рятувальник МНС, пожежник, військовий, полярник, представник силових структур (спецназ, ОМОН), далекобійник, моряк. Слабкість жіночої статі різного віку – це чоловік у формі, а якщо точніше – військовий. Пані пов’язують цю професію з мужністю, сміливістю, твердістю духу і відповідальністю.

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Суспільство | Переглядів: 880 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]