Головна » Відпочинок » Як дешево подорожувати?
Як дешево подорожувати?
Подорожі завжди були мрією багатьох сучасних людей. Дуже багато хто при зустрічі вихваляються тим, що побували там-то і там-то. Я думаю, що я один з цих людей. По суті у частих поїздок куди-небудь є 3 перепони: це гроші, час і лінь.

З лінню боротися я вам на жаль ні як не можу допомогти. Видобувати вільні дні теж. А ось як істотно заощадити на поїздках – це за довгі роки поїздок у різні далекі і не дуже країни, я розібрався. Єдине про що хочу попередити: що ця стаття для справжніх фанатів туризму, для тих для кого важливо просто потрапити в будь-яке місце, побачити, можливо сфотографувати, для тих хто готовий їхати кудись навіть якщо у нього утворилося наприклад 3 вільних дня.

Отже, на чому ж і як можна заощадити в поїздці:

- Квитки. Як же запитаєте ви можна заощадити на квитках! Дуже просто. Якщо ви вирішили їхати поїздом – дізнайтеся все про залізничний транспорт тієї країни, куди ви їдете. Про те, які організації займаються пасажирськими перевезеннями, які у них розцінки, які бувають квитки та вагони. Про все це можна знайти інформацію в інтернеті без особливих зусиль. Наведу простий приклад: Польща. Купейний квиток з Мінська до Варшави коштує близько 55 доларів. Але вивчивши розцінки на польські маршрути ми поїхали з пересадками спочатку з Мінська до Бреста (плацкарт), потім з Бреста електричкою до Тересполя, а з Тересполя до Варшави (в сидячому вагоні), за всі квитки ми віддали трохи більше 25 доларів! Звичайно це не той комфорт який ви купуєте за 55, але навздогін ще 1 факт про Польщу: там існують так звані «квитки вихідного дня», це коли ви за 28 доларів купуєте квиток за яким ви можете їздити з вечора п’ятниці до ранку понеділка абсолютно без обмежень по всій Польщі. І такі варіанти, повірте мені, існують у всіх країнах.

Тепер трохи про квитки на літак. Найголовніша порада при купівлі квитків на літак: вивчіть сайти авіакомпаній. Дуже часто квитки можна купувати не через агентства, переплачуючи шалені гроші, а безпосередньо заздалегідь бронюючи їх у авіакомпаній. Власне цим часто і живуть тур. агентства – бронюють квитки і потім продають їх нам з вами. Мало того багато закордонних агентств часто влаштовують акції знижок на непопулярні періоди чи непопулярні напрями. І полетіти можна дуже дешево! На чому ж ще можна економити подорожуючи?

– Житло. Знову таки, не поспішайте звертати в агентство, що б воно знайшло й зарезервував вам житло. Звичайно це дуже зручно, якщо ви багаті. Але якщо грошей впритул то займіться пошуками житла самі через інтернет. Якщо ви молоді: поселяйтеся в так звані хостели. Це фактично гуртожитки, дуже дешеві і розкидані по всій Європі. Якщо вам хочеться чого-небудь соліднішого – вивчіть для початку назви готелів, міста куди ви вирішили відправитися, потім подивіться чи є у цих готелів офіційні сайти і частіше за все вам вдасться чимало зекономити, забронювавши місця через сайт. І не забудьте ознайомитися з пропозиціями оренди квартир. Наприклад коли я їжджу в Київ або Львів, я живу виключно в хостелах або (коли гаманець набитий тугіше) орендую квартиру. Орендувати пристойну квартиру біля метро в Києві набагато дешевше середненького готелю.

Ще поради з приводу економії: не скуповуйте усі сувеніри разом (часто буває досить магнітів, листівок), обійдіть різні заклади і виберіть один, в якому ви будете харчуватися, будьте уважними до своїх речей і особливо до документів і грошей.

Приємних вам поїздок!

Продавай реферати, курсові, дипломні, лекції, шпаргалки, методички, книги на сайті
BestRef.at.ua
Категорія: Відпочинок | Переглядів: 1328 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0

[ Вгору ]