Головна » Корисні поради


Колекціонування – дивовижне хобі. Воно є одним з найпопулярніших хобі в усьому світі. Це й не дивно, адже колекціонувати можна все: від етикеток до автомобілів «Бентлі» останніх моделей.

Колекціонування – це вид діяльності, в основі якої лежить збирання колекції з однорідних (а іноді і неоднорідних) предметів. ... Читати далі »
Існує величезна кількість різноманітних рецептів приготування піци, які відрізняються як складом начинки і тіста, так і способом її нанесення на основу. Сама ж піца відома ще з давніх часів, її історія налічує не одну тисячу років. Вперше таке блюдо (начинка нанесена на хлібний корж) було відомо ще в Стародавній Греції, де в якості начинки («топніга») використовувалось масло з різними ... Читати далі »

Туфлі – дуже важлива частина гардеробу, показник вашого смаку. Правильний вибір туфель підкреслить красу, елегантність і граціозність їх власниці. І навпаки, погано підібрані або зношені туфлі миттєво зіпсують ваш зовнішній вигляд, приведуть до таких захворювань, як варикоз , не допоможе навіть дорогий, стиль ... Читати далі »
Іграшки займають особливе місце в житті дитини. Вони допомагають знайомитися з навколишнім світом, сприяють розумовому, моральному, естетичному, фізичному розвитку і вихованню дітей, розвитку їх мови, пам’яті, уваги.

Одна з найулюбленіших іграшок – лялька, вона передає обр ... Читати далі »


У вересні-жовтні, під час оксамитового сезону багато туристів спрямовуються в Італію, щоб відвідати Рим, Венецію, Флоренцію, Неаполь та інші знамениті італійські міста і курорти. Природно, що з такої поїздки не можна повернутися з порожніми руками, без подарунків і сувенірів. Що привезти з Італії?

Взаг ... Читати далі »

Багато батьків помилково ототожнюють дитячі розвиваючі іграшки з навчальними. На їхню думку паззл, конструктор або кубики з літерами мо ... Читати далі »

Як часто ми йдемо в магазин, щоб купити щось одне, а виходимо з абсолютно незапланованими покупками! Управляти своїми почуттями і бажаннями під час шопінгу – велике мистецтво!

Виявляється, допомогти тим із нас, хто ніяк не може утриматися від спонтанних покупок, мо ... Читати далі »


Декоративні ширми і перегородки в інтер’єрі використовуються не тільки з практичною метою (для зонування приміщення), а й як оригінальн ... Читати далі »
Необхідність у дотриманні певного ділового етикету сьогодні все більше відчувають вітчизняні підприємці, особливо при спілкуванні з іноземними діловими партнерами або клієнтами. Премудростей ділового етикету – безліч, Але як "театр починається з вішалки” ... Читати далі »
Все частіше і частіше ми замислюємося про своє здоров’я. Останнім часом на світовому ринку стали користуватися популярністю, так звані ортопедичні матраси. Але як же вибрати собі цей предмет відпочинку серед стількох виробників і продавців.

Спочатку, найкраще придивитися. Для цього одягаємося і йдемо д ... Читати далі »
« 1 2 3

[ Вгору ]